İYİ Parti Başkan Adayı Ali Coşkun gençlerle buluştu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İYİ Parti Başkan Adayı Ali Coşkun gençlerle buluştu
İYİ Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı Ali Coşkun, gençlerle buluştu. İlçenin gençleriyle bir araya gelen Coşkun’a eşi Ayla Coşkun ve kızı Ece Coşkun da eşlik etti.

İYİ Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı Ali Coşkun, gençlerle buluştu. İlçenin gençleriyle bir araya gelen Coşkun’a eşi Ayla Coşkun ve kızı Ece Coşkun da eşlik etti. Başkan Coşkun Ataşehir Belediye Başkan adaylığına neden talip olduğunu açıkladığı toplantıda kızından da örnek vererek, “Gençlerimizin yüzünün gülmesi gerekiyor. Benim de kızım hemen hemen sizlerle yaşıt. O gülmediği zaman, mutlu olmadığı zaman hayatın bir anlamı yok; biz yetişkinler için... Gençlerin yüzü gülmediği zaman huzurumuz kaçar. Ve ben dedim ki yıllardır Ataşehir’de oturup, Ataşehir’de yiyip içiyorsam burası benim evim. Burada herkes rahat olsun, evlerinde rahat uyusun. Sabah evden çıkarken yüzleri gülsün. Bu düşüncemin hayata geçebilmesini sağlayacak en iyi yolun siyaset olduğunu düşündüğüm için Ataşehir belediye başkanlığına adaylığımı koydum.” şeklinde açıklama yaptı.

“ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE BURS VERME PLANIMIZ VAR

 

Yerel seçim maratonunun hızla devam ettiği Ataşehir’de İYİ Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı Ali Coşkun yedi gün yirmi dört saatlik mesaisine devam ediyor. İlçenin en erken açıklanan belediye başkan adayı olarak fark yaratan Coşkun 25 Ekim tarihinden bu yana çalınmadık kapı bırakmazken, yediden yetmişe birçok Ataşehirli komşularıyla istişarelerde de bulunuyor. Eski İçerenköy Mahalleli olan Ali Coşkun dün akşam geç saatlerde İçerenköy İYİ Parti Seçim İrtibat Merkezi'nde gençlerle bir araya geldi. Coşkun’a ailesi ile birlikte İYİ Parti Ataşehir Gençlik Kolu Başkanı Yusuf Uzun da eşlik etti.

 Gençlerle buluşmada samimi açıklamalarda bulunan Başkan Coşkun, yakın gelecek planlarını anlattı. Başkan Coşkun, Ataşehir Belediye Başkanı olduğunda gençler için yapacaklarını şöyle sıraladı: 

“Sizler bizim için çok önemlisiniz. Gençlerimizin yüzünün gülmesi gerekiyor. Benim de kızım hemen hemen sizlerle yaşıt. O gülmediği zaman, mutlu olmadığı zaman hayatın bir anlamı yok; biz yetişkinler için... Gençlerin yüzü gülmediği zaman huzurumuz kaçar. Ve ben dedim ki yıllardır Ataşehir’de oturup, Ataşehir’de yiyip içiyorsam burası benim evim."

 

"ATAŞEHİR HER NE KADAR FİNANSIN MERKEZİ OLARAK BİLİNSE DE DERİN YOKSULLUĞUN DA YAŞADIĞI BİR İLÇE"

*Burada herkes rahat olsun, evlerinde rahat uyusun. Sabah evden çıkarken yüzleri gülsün. Bu düşüncemin hayata geçebilmesini sağlayacak en iyi yolun siyaset olduğunu düşündüğüm için Ataşehir Belediye Başkanlığına adaylığımı koydum. Başkan olduğum zaman da buradan bu düşünceyi sizlerle yaşatalım. 

"HAYATTA HER ŞEYİN BİR ÇÖZÜMÜ VAR. YETER Kİ İSTEYELİM. SİZLERLE GİBİ GENÇ BEYİNLERE BU KONUDA İHTİYACIMIZ VAR"

*Ataşehir her ne kadar finansın merkezi olarak bilinse de derin yoksulluğun da yaşadığı bir ilçe. Sizler de bunu görüp yaşıyorsunuzdur. Buradaki herkes, hepimiz ilçenin farklı farklı sokaklarında yaşıyor ve görüyorsunuz. 

*Bazı evlerinin kaloriferlerinin yanmadığını, dolaplarının boş olduğunu görüyorsunuzdur. Burada eşitliği, huzuru, güveni, refahı sağlamak için bir şeyler yapmak gerekiyor. O yüzden dedik ki; siyaset yapalım. İlçemize faydamız olsun istedik. 

*Ben gençlere olunca çok mutlu oluyorum. Sizlerin de bu düşünceye dahil olmanızı isterim. Geleceğe adım atmak adına, ilçemizi iyi bir yere taşımak adına bu adımı sizlerden bekliyorum. Burada olmak dahi geleceğiniz için bir adım demektir. Sizlerle paylaşabileceğimiz bir Ataşehir var etmek istiyorum. 

*Gençlerin Ataşehir’de daha ekonomik ve daha sosyal bir hayatları olması için belediyeye ait kafeler açalım ve çaylarını içebilsinler istedik. Ve kitaplar olsun, kütüphane olsun; bu aktiviteler ücretsiz olsun diye planladık.

*Lise ve ortaokul öğrencilerine ilçenin üniversite öğrencileri ders versin ve o ders verenleri belediye olarak biz destekleyelim. Hem harçlıkları çıksın, hem de bilgilerini paylaşalım. 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ATAŞEHİR’DE KİMİ BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GÖRMEK İSTİYORSUNUZ?Önceki Haber

ATAŞEHİR’DE KİMİ BELEDİYE BAŞKANI OLARAK...

ATA Eğitim DER’den eğitime destek etkinliğiSonraki Haber

ATA Eğitim DER’den eğitime destek etkinl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar