İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu yayınladığı mesajda; "30 Ağustos zaferi; Yüce Türk Milletinin, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün etrafında birleşerek, top yekûn emperyalistlere karşı sürdürdüğü bağımsızlık mücadelesidir ve ulusal kurtuluş tarihimizin en önemli dönüm noktasıdır.

Bu eşsiz zaferin ardında, yokluk ve imkânsızlıklar içinde bulunan yüce milletimizin birlik, beraberliği, istiklal ve hürriyet aşkı, kahraman ordumuzun cesaret ve fedakârlığı vardır.

Sofrasındaki yiyeceğini, ahırındaki koşumunu, üstündeki giysisini paylaşıp donattığı Ordusunun Türk milletine hediyesi 30 Ağustos Zaferi oldu. Mustafa Kemal Paşa’nın, mazlum halkına onur ve zafer sunan, başkomutanı olduğu orduya ; “ Zaferleri ve mazisi insanlık tarihi ile başlayan, her gittiği yere medeniyet nurları taşıyan Kahraman Türk Ordusu” diye seslenişi Türk ulusunun şükran duygularının da ifadesidir.

30 Ağustos, binlerce şehidinin, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde canları pahasına, özgürlük ve bağımsızlık meşalesini sonsuza dek sönmemek üzere yaktığı büyük bir zaferin adı ve Türkiye’mizin yarınlarına en güzel emanetidir.

Onurla, kıvançla yıl dönümünü kutladığımız bu zaferle, tarihin hiçbir döneminde esareti kabul etmeyen ve şartlar ne olursa olsun bağımsızlığından, vatanın bölünmez bütünlüğünden, bayrak sevgisinden, milli ve manevi değerlerinden asla vazgeçmeyen bir millet olduğumuzun farkındayız. Bu vesileyle şunu da belirtmek isteriz ki, Türkiye Cumhuriyeti bölünmez bütünlüğünü her zaman koruyacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle;

30 Ağustos Zaferinin 101. Yıldönümünde, bu zaferin gururunu bize yaşatan Cumhuriyetimizin kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, vatan toprağının bedelini canlarıyla ödeyen şehitlerimizi, bugün hayatta olmayan gazilerimizi minnet ve şükran duygularıyla anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın Yüce TÜRK Milletine kutlu olması dileği ile sevgi ve saygılar sunuyorum" dedi.

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
DEVA Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Barış Yılmazkaya; "30 Ağustos zaferi dünya üzerindeki tüm mazlum milletler için de büyük bir umut ışığı olmuştur"Önceki Haber

DEVA Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Barış...

30 Ağustos Zafer Bayramı Ataşehir ’de törenle kutlandıSonraki Haber

30 Ağustos Zafer Bayramı Ataşehir ’de tö...

Haber Yorumları

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar