Hakan Arıkaya; "30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi yurdumuzun üzerine doğan zafer şafağıdır"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Hakan Arıkaya; "30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi yurdumuzun üzerine doğan zafer şafağıdır"
Milliyetçi Hareket Partisi Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Hakan Arıkaya 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. Yıldönümünde kutlama mesajı yayınladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Hakan Arıkaya 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. Yıldönümünde yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi; ‘’Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları öncülüğünde yapılan Kurtuluş Mücadelesi 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesiyle zirveye taşınmış, bu vesileyle söken zafer şafağı son yurdumuzun talihini, kaderini ve geleceğini pırıl, pırıl aydınlatmıştır.

Tarihi şan ve şerefle dolu ve tarih sayfalarına adını altın harflerle yazdıran aziz milletimiz, 101 yıl önce bağımsızlığına musallat olan emperyalist mihraklara vatan sevmenin ne demek olduğunu ağır bir şekilde öğretmiştir.

Kanlarımızla suladığımız vatan topraklarımıza ve rengini şühedamızın kanından alan bayrağımıza göz diken sömürgeci güçler 30 Ağustos'ta Türk Milletinin doruklara ulaşan iman ve karşılıksız vatan sevgisi karşında çaresiz kalmışlardır. Türk milletinin tüm fertleri aynı ülkü etrafında buluşmuş ve son yurdumuzun bölünüp parçalanmasına asla müsaade etmeyeceklerini tüm dünyaya bir kez daha göstermişlerdir.

Geçmişte her türlü badireleri birlikte atlatan milletimizin bugünde acısı bir, sevinci bir ve ülküsü birdir. Millet olarak bu birlik ve beraberlik duygusu içinde üstesinden gelemeyeceğimiz zorluk yoktur. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve şükranla anıyorum. Yüce Rabbimizden aziz şehitlerimize rahmet diliyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Arif Kuşçu; " 30 Ağustos bağımsızlık meşalesinin yakıldığı büyük bir zaferdir"Önceki Haber

Arif Kuşçu; " 30 Ağustos bağımsızlık meş...

Ataşehir Belediye Meclis 1.Başkan Vekili Kudret Arslan'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajıSonraki Haber

Ataşehir Belediye Meclis 1.Başkan Vekili...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar