İYİ Parti Başkan Adayı Ali Coşkun Ataşehir Belediye Meclisi'ni ziyaret etti

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İYİ Parti Başkan Adayı Ali Coşkun Ataşehir Belediye Meclisi'ni ziyaret etti
İYİ Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı Ali Coşkun, Ataşehir Belediye Meclisi'ni ziyaret etti.

Türkiye, 31 Mart'ta gerçekleşecek yerel seçimlere odaklandı. Siyasi partilerin belediye başkan adaylarında netleşen tabloda önce çıkan isimlerden biri de İYİ Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı Ali Coşkun oldu. İYİ Parti kurucularından olan Başkan Coşkun, hızla girdiği seçim çalışmasında Ataşehirliler’in dikkatini çekmeyi başardı.

Hafta boyunca ilçenin mahallelerinde yoğun mesai harcayan Ali Coşkun, bugün de Ataşehir Belediye Meclis toplantısına katıldı. İYİ Parti Ataşehir teşkilatıyla katıldığı meclis üyesi toplantısında Coşkun, meclis gündemine ilişkin maddelerin oylanmasına tanıklık etti. Coşkun’u meclis üyeleri içtenlikle karşıladı. 

“Çünkü birliktelikle alınan kararın sonucunda herkes memnun olur. Daha doğru işler ortaya çıkar”

Meclisin şubat ayı ikinci birleşimine katılan Ali Coşkun basın mensuplarına açıklama yaptı: 

 “Teşkilatımızla bugünkü programımıza meclis toplantısını da ekledik. Ataşehir için alınan ve alınacak olan kararları yakından takip etmek istedik. İlçemiz çok kıymetli ve çok değerli. Okulundan hastanelerine, konut yaşam alanlarından, sosyal yaşam alanlarına kadar birçok konunun işlendiği meclise gelerek Ataşehirli vatandaşlarımız, komşularımız için neler yapıldığını yerinde görelim dedik ve şimdi buradayız.  Aynı zamanda ilçemiz için çalışan meclis üyesi arkadaşlarımıza da bir nezaket ziyareti yapmak istedik. Sonuçta yıllardır verilen bir emek söz konusu. Umuyorum ki şimdiye kadar yapılan çalışmalarda oy birliğiyle kararlar alınmıştır. Ve umuyorum ki göreve geldiğimizde çoğunluk kararından ziyade birlikte alınan kararlar meclisten çıkar. 
Çünkü birliktelikle alınan kararın sonucunda herkes memnun olur. Daha doğru işler ortaya çıkar. Memnuniyet artar. Zaten yerel belediyeciliğin de amacı budur. Memnun, mutlu, huzurlu bir Ataşehir yaratmak.” 

Başkan Coşkun toplantı bitiminde teşkilatıyla meclis toplantı salonunda fotoğraf çektirerek toplantıdan ayrıldı.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İYİ Parti Adayı Ali Coşkun’dan CHP’lilere teklif: “Bu seferde siz bizi destekleyin”Önceki Haber

İYİ Parti Adayı Ali Coşkun’dan CHP’liler...

Merdan Özer basınla bir araya geldiSonraki Haber

Merdan Özer basınla bir araya geldi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar