Sibel KİŞİOĞLU

Sibel KİŞİOĞLU

Mail: [email protected]

Kirli Eller, Kirli Gözler Yavrularımızın Üzerinde

  Ne çok duyar olduk bunları son günlerde. Biz son günlerde duyar olduk ama aslında asırlardır ne aymazlıklara, ne şeytanlıklara, ne sapıklıklara kurban edilmiş yavrularımız.

 Biz bir tek cinsel sapkınlık olarak düşünürken meğer altında başka ne şeytani duygular varmış. Allah’ım insan duydukça kulaklarına inanamıyor, beyin duyduğunu reddediyor olamaz bu kadarı diyor.

Şeytani ayinlere çocuk kurban vermek, kanını alıp ilaç yapıp gençlik serumuna dönüştürmek, sünnet derisinden (?) Serumlar yapıp elitlere ciltlerini gençleştirmek üzere satmak, organ mafyası....Bu masumlara akıl almayan işkenceleri yapmak, adrenalin salgılamasını sağlayıp sözde kandaki kaliteyi artırarak körpe bedenlerinden almak desem sanırım okuyanların yüzde doksan dokuzu bana deli der, yalancı der, atma kafadan der .Demeyin lütfen ben burada konuyu açtım lütfen sizler de araştırın. Araştırmak lazım öğrenmek lazım nedir bu ADRENOCHROME. Araştıralım ki yavrularımızı bu büyük tehlikeden koruyabilelim.

 Her yıl dünya genelinde yüzbinlerce çocuk kayboluyor ve çok azı bulunabiliyor. Çok azı bulunabiliyorsa nerde bu çocuklar, neden bulamıyoruz? Depremlerde, doğal afetlerde, göçlerde, ailelerin gözün, korumasından kaybolan yavrularımız nerde?

 Marina Abromovic gibi şeytani ayinlerin baş ev sahibesi bir kadın neden bir sanat güneşi gibi ağırlanıyor ülkemizde. Yoksa onu ağırlayanları da mercek altına mı almak lazım? Ülkemizin en saygın holdingi, bankası belki de bilmeden bu kadını ülkemize getirdi. Umarım artık onu tanımışlardır ve sanatla alakası olmadığını öğrenmişlerdir. Hangi sanatkar insan kanıyla duvara resim çizer soruyorum sizlere.

 Baklavanın tanıtımını dünya çapında yapabilecek güçte iken kim ne akla hizmet pedofili olduğu tescilli sapkın Hollywood starlarına baklava gönderiyor tanıtsın diye. Merak edenler için buraya şifreyi bırakıyorum inceleyin diye “BAKLAVAGATE”

 Lütfen bizim olsun olmasın tüm çocuklara, yaş alsa da sağlık nedeniyle çocuk zekâsında olan zihinsel engellilere, tehlike anında kaçma şansı olmayan bedensel engellilere, evsizlere dikkat edelim. Onlar gerçekten çok büyük risk altında. Eskiden taşlayacak tek bir şeytan biliyorduk ama onun müritleri aslında ne çok yayılmış dünyaya. İşte o yavru şeytanlar türlü kirli emelleri için insanlığın üzerinde kara bir bulut gibi dolaşıyorlar.

 Artık ihmal edecek, zamana bırakacak, başkalarının inisiyatifine bırakacak lüksümüz yok. Bu tehditler gittikçe artıyor ve biz uyanmadıkça, görmedikçe, anlamadıkça sevdiklerimizi bir bir alacak bizden.

 Çocuklar bize Allahımızın emaneti, şeytanlara karşı korumak en büyük görevimiz, sorumluluğumuzdur.

 Hayal ürünü demeden önce lütfen araştıralım, öğrenelim ve artık görelim. İşin içine girdikçe, araştırdıkça az bile söylediğimi anlayacaksınız.

 Tesellimiz olan tek güvence kaynağımız ise Allah’ın hesabının üstün geleceğidir şeytana. Ama bu arada şeytana tanınan kandırma sürecini ve bu süreçte bizlerin imtihanda olduğunu unutmamak lazım.

 Yavrularımızı önce Allah’a sonra sizlere emanet ediyorum değerli okurlar

 Sağlıcakla kalın.

Makale Yorumları

 • Hüseyin24-02-2021 19:30

  Bugüne kadar gizledikleri herşey ortaya çıkmaya başladı. Dilsiz şeytanlık yaptı bilen birçok kişide...

 • Ahmet24-02-2021 12:29

  Yüreğinize ve Kaleminize sağlık, ne kadar da önemli bir konuya değinmişsiniz.. Yetkililerin bir an önce harekete geçmesi dileği ile..

 • cemiyle23-02-2021 21:45

  Elinize sağlık. Umarım herkes bu konuyu yayar paylaşır.. Durum çok vahim

 • Ayşe Kuş23-02-2021 19:27

  Ağzınıza, yüreğinize sağlık. Gerçekler bir bir çıksın ortaya. Rabbim bütün masumları korusun.

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar