Sibel KİŞİOĞLU

Sibel KİŞİOĞLU

Mail: [email protected]

İyi ki varsın UCIM, iyi ki varsın Saadet öğretmenim ....

 Bugün size muhteşem bir insandan ve hayata geçirdiği oluşumdan kısacık bahsetmek istiyorum.

 Biliyorsunuz geçen ay tehlike altındaki yavrularımızdan bahsetmiştik, bunu farklı bir boyuttan ADRENOCHROME tehlikesinden bahsederek incelemiştik.

 Şimdi ise yakın çevreden, hatta aile bireylerinden gelebilen tehditlerden bahsetmek istiyorum.

 Maalesef hasta ruhlu insanların kim olduğunu çok da anlama şansımız olmuyor her zaman. Hiç ummadığımız çok beyefendi, çok hanımefendi, aman ne efendi genç dediğimiz kişiler yavrularımızın celladı olabiliyor. Hatta anne baba bile yavrucaklara akla hayale gelmeyen işkenceler, sapkınlıklar yapabiliyor. Ensest ilişki sapkınlıkları veya öfke kontrol sorunu nedeniyle çocuğun vücut ve ruhunda onarılmaz yaralar açabiliyorlar. Bu süreçte maalesef yavrularımız korku yaşıyor, kendi suçu olmadığı halde utanma psikolojisine giriyor. Hatta bazen o kadar küçük yaşta yaşıyor ki ne yaşadığını ancak ilerleyen yaşlarında anlayabiliyorlar.

 Saadet öğretmenimizin dediği gibi çocuklar bir şekilde susuyor ama sustuğu her an çığlık atıyor aslında. “Gör beni, duy beni” diyor. Peki biz ne kadar görüyor ne kadar duyuyoruz. Ne de çok annesi, babası diye sessizliğine sessizlikle katılıyoruz.

 Ama artık öyle bir insan tanıdım ki sosyal medya üzerinden tanıdıkça araştırdıkça hayranlığım arttı. Sevgili Saadet Özkan ve muhteşem savaşını başlattığı ve günden güne savaşçı sayısını artıran UCİM. Bu hareket susan çocuklarımızın sesi olmaya ant içmiş bir gönüllüler ordusu. Mahkeme salonlarında mağdur çocuk ve ailelerinin yanındalar. Hatta hangi şehir olursa olsun koşan bu savaşçı ruhlar daha da güçlenmek için bizim desteğimize ihtiyaç duyuyor.

 Sosyal medyada kimin takipçisi olduğunuza bir bakın. Bir paylaşımı, bir sözü size neler neler anlatır. İyileri bulup iyileri takip edelim ki belki bize de bir iyilik şansı doğar. Ben bunu yapmaya çalışıyorum şimdi sizinle paylaşarak. Lütfen sosyal medyadan Saadet Özkan öğretmenimizi ve UCIM hesaplarını bulup inceleyin. Buradaki satırlara sığmayacak bu iki ismi hesaplarından inceleyin. İnceleyin ve umarım ki destek verin.

 Yavrularımızın sessiz çığlıklarını duyan gönül dostlarım yavrularımız sizinle geleceğe tutunsun.

 Kurtardığımız, koruduğumuz her yavrumuz geleceğimize attığımız bir temel taşıdır.

Yavrularımızı önce Allah’a sonra sizin merhametli yüreklerinize emanet ediyorum.

Sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Makale Yorumları

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar