Yenisahra Mahallesi Muhtar Adayı İsa Kırım; Yaptıklarımız Yapacaklarımızın teminatıdır

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yenisahra Mahallesi Muhtar Adayı İsa Kırım; Yaptıklarımız Yapacaklarımızın teminatıdır
Yenisahra Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı; Yenisahra Mahallesi Muhtar Adayı İsa Kırım mahallesi için yapmış olduğu örnek çalışmalarıyla ön plana çıkıyor.

“YAPTIKLARIM YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR”

Yenisahra Mahallesi Muhtar Adayı İsa Kırım; Yenisahra Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı; İsa Kırım Mahallesi için yapmış olduğu örnek çalışmalarla ön plana çıkıyor. 6 Yıl önce kurulan Yenisahra Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği başkanlığını yapan İsa Kırım'ın yönetimiyle beraber yaptığı çalışmalar mahalle sakinleri tarafından takdirle karşılanıyor. Özellikle mahallede 9 yıl önce başlayan kentsel dönüşümde yaşanan sıkıntıları gerekli mercilere ileterek çalışmalar yapmıştır. Pandemi ve Ramazan aylarında ihtiyaç sahibi mahalle sakinlerine sosyal yardımların ulaşmasını sağladı. Yenisahra Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İSA KIRIM Yaptıklarını ve yapacaklarını sıraladı ve Mahalle sakinlerinden bu dönem Muhtar olmak için yetki istedi. İSA KIRIM; YAPTIKLARIM YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR Dedi ve Yaptıklarını ve yapacaklarını sıraladı.

YENİSAHRA MAHALLESİ İÇİN YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR YENİSAHRA MAHALLESİ İÇİN YAPTIKLARIMIZ

1 - Mahallemizde Kentsel dönüşüm için Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Ankara’ya gidip Mahallenin sorunlarını dile getiren bir dosya verdik.

2 - İBB İmar Komisyon başkanını ziyaret ettik Mahallemizin imar sorununu anlattık ve bu sorunu çözmeleri konusunda destek istedik.

3 - Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Altunizade de bulunan Kentsel Dönüşüm Müdürlüğüne defalarca gittik sorunlarımızı dile getirdik.

4 - Ataşehir Belediyesinde Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Semih Kayhan'a mahallemizin kentsel dönüşüm sorunlarını defalarca anlattık.

5 - Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Deniz Kutlu ve Ataşehir Belediyesinin Resmi Kurumu ATABEL ile mahallemizde kentsel dönüşüm çalışmasının başlamasını sağladık.

 6 - AK Parti Ataşehir İlçe Başkanlarını farklı zamanlarda heyet oluşturarak ziyaret ettik. Yapılan ziyaretlerde mahallemizin sorunlarını anlattık. Sorunlarımızın çözülmesi için destek istedik.

7 - Mahallemizde bulunan ihtiyaç sahibi komşularımızın ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yaptık.

 8 - Komşularımızı Evlerinde ziyaret edip geçmiş olsun dileklerinde bulunduk.

9 - Komşularımızın cenaze defin işlemleri konusunda yanlarında bulunup baş sağlığı diledik.

YENİSAHRA MAHALLESİ İÇİN ACİL YAPILMASI GEREKEN İŞLER

1 - Ulaşım Sorunu, Otobüs seferlerini Arttıracağız, Gerekiyorsa Yenisahra Minibüslerinin Fatih caddesinden çalışmasını sağlayacağız.

2 - Mahallemizde Kentsel dönüşümünün bir an önce başlaması ve Kentsel dönüşümden mağdur olan mahalle sakinlerinin hakları için gerekli Kurum ve kuruluşlara gideceğiz. 

 3 - Mahallemizin yol asfalt ve kaldırım çalışması için Ataşehir Belediyesin de ilgili müdürlüklerin yapılması gereken işleri bildirip yapılmasını sağlayacağız.

4 - Mahallemizin girişinde bulunan Çöp kamyonlarının bulunduğu alanı bir an önce boşalttırıp o pis kokudan kurtaracağız.

 5 - Mahallemize bir kapalı pazar alanı yapılması için gerekli girişimlerde bulunacağız.

6 - Mahallemizde bulunmayan sağlık ocağını en kısa zamanda mahallemizin ortasında bir yere getirmek için gerekli girişimlerde bulunacağız.

7 - Yenisahra İmar planlarından gösterilen sosyal donatı alanlarının park ve yeşil alan olarak kazandırılması sürecinin takipçisi olacağız.

8 - Mahallemizde Uygun olan alanlara belediye sosyal tesislerinin açılmasını talep ederek, komşularımızın uygun ve ekonomik olarak sosyal tesislerden yararlanmasını sağlayacağız. 


 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Metin Bayraktar: Saadet Partisi pankartlarımız, afişlerimiz saldırıya uğruyorÖnceki Haber

Metin Bayraktar: Saadet Partisi pankartl...

DEVA Partisi Ataşehir Belediye Başkan Adayı Çetinkol ADD’yi ziyaret ettiSonraki Haber

DEVA Partisi Ataşehir Belediye Başkan Ad...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar