Saadet Partisi Ataşehir Başkan Adayı Alev Sezen: Ataşehir'in her yaşayanına yönelik projelerimiz olacak

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Saadet Partisi Ataşehir Başkan Adayı Alev Sezen: Ataşehir'in her yaşayanına yönelik projelerimiz olacak
Saadet Partisi Ataşehir Belediye Başkan Adayı Av. Alev Sezen, Ataşehir ilçesinde faaliyet gösteren basın mensuplarıyla düzenledikleri organizasyon ile bir araya geldi.

Saadet Partisi Ataşehir Belediye Başkan Adayı Av. Alev Sezen, basın mensuplarıyla bir araya gelerek Meclis Üyesi adaylarını tanıttı.

Gerçekleşen toplantıya; Saadet Partisi Ataşehir ‘in kuruluşundan bugüne görev yapan İlçe Başkanlarından Numan Yüksel, Âdem Boz, Selahattin Aslan ve Metin Bayraktar ile 2009 Ataşehir Belediye Başkan Adayı Erdal Uçar ile Parti'nin Ana kademe yöneticileri, kadın kolları yöneticileri ve belediye meclis üyesi adayları katıldı. 

ATAŞEHİR'İN KADIN VE ANNE BİR ADAYI OLMASINI İSTEDİK

Saadet Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Metin Bayraktar; "Ataşehir'e bir anne, bir kadın aday olması konusunda istişarelerimiz sonucunda Genel Başkan Yardımcımız Sn. Alev Sezen, belediye başkan adayımız oldu. Kendisine başarılar diliyorum. Saadet Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı olarak, Ataşehir ‘in 17 Mahallesi'nde periyodik toplantılarını yapan aktif bir partiyiz. Her zaman sahadayız. Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz. Seçimlerde, bütün partililerle görüştük. Saadet Partisi çatısı altında Ataşehir ‘de seçime girmek istedik. Ancak, nasip olmadı. Adayımız Av. Alev Sezen oldu. Ataşehir'i milli görüş belediyeciliği ile tanıştırmak için çalışıyoruz" dedi.

“KENDİ İMKÂNLARIMIZLA DEZAVANTAJLI OLARAK SEÇİM ÇALIŞMALARIMIZI YÜRÜTÜYORUZ”

Yerel basın ile ilk buluşmasını gerçekleştiren Av. Alev Sezen; "Yerel basında köşe yazarlığı yapan, sorunlarını bilen birisiyim. Özellikle bu seçimde yerele ait basına ait geri kalmalar gibi durumlarla karşılaşıyoruz. Belediye olarak 1 Nisandan sonra yerel basına ayrı bir değer vereceğiz. Zor, bir seçim sürecindeyiz. Gerek hükümet gücü, gerekse yereldeki iktidar partisinin adayları avantajlı olarak sahada olurken, bizlerde kendi imkânlarımızla dezavantajlı olarak seçim çalışmalarımızı yürütüyoruz" diyerek konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

ATAŞEHİR'DE SEÇİMİ KAZANACAĞIMIZA İNANIYORUZ

Yerel seçimde yerel projelerin ön plana çıkması lazımken, genel seçim politikası ile oy devşirilmek zorunda kalıyoruz. Burada Ataşehir'i konuşmamız gerekirken, dışarda farklı durumu konuşmak zorunda kalıyoruz. Ataşehir ‘de seçimlere inanmış durumdayız, elimizden geleni yapacağız. Biz bu süreçte daha çok insana dokunacağız. Biz her alanda çok iyi çalıştığımızı düşünüyoruz. Adaylığım açıklandığından bugüne bir haftada çok hızlı başladık. Sahadayız, ziyaretlerimizi sürdürüyoruz.

ATAŞEHİR'İN KRONİK SORUNLARI BİLİYORUZ

Ataşehir ‘de biz kadından ziyade, bilinçli bir çalışma yaptırdık. Yakın zamanda da Ataşehir'e yönelik projelerimizi açıklayacağız. Sosyal, Kültürel, Ulaşım, trafik, hal gibi belli sorunlar var. Ataşehir ‘in hiç bir sorunu yokmuş gibi de neler yapabiliriz daima konuşuyor, çalışmalar yürütüyoruz.

PANKART SALDIRILARINI HALKIMIZIN TAKDİRİNE SUNUYORUZ

Ataşehir ‘de çok büyük maddi güçlüklerle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Pankartlarımıza yönelik saldırıların olduğunu biliyoruz. Halkımızın da bu tür saldırılara sandıkta yanıt vereceğine inanıyoruz ve halkımızın takdirine sunuyoruz. Tek kadın aday olduğumuzu biliyoruz. Milli görüş teşkilatı arkamızda. Milli görüş belediyeciliğini Ataşehirlilerle buluşturmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 

ATAŞEHİR'DEN BAŞLAYARAK TÜRKİYE'YE MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİ YAYMAK İSTİYORUZ

Ataşehir ‘de CHP'nin veya Ak Parti'nin seçimleri kazanması bizim için çok şey ifade etmiyor. Önemli olan bizim Ataşehir ‘den başlayarak, Türkiye'ye milli görüş belediyeciliğini her yere yaymak istiyoruz. 

ATAŞEHİR'İN HER YAŞAYANINA YÖNELİK PROJELERİMİZ OLACAK

Milli görüş hep aynı çizgi ve iradedir. Bunu göstermek için Ataşehir halkının teveccühüne ihtiyacımız var. Halkımızın asfaltı, yolu gibi sorunlarıyla karşılaşıyoruz. Ancak, bunu belediyenin asli sorumluluğu olduğunu biliyoruz. Ataşehir halkının mutluluğuna ve huzuruna odaklı projeler hayata geçireceğiz. Ataşehir halkına, hayvanlarına, bitkilerine dokunacak projeler hayata geçireceğiz. Ataşehir halkının mutluluğu, güveni için çocukları, kadınları, emekliler, sosyal yardıma ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın yanında olacağız. 

YEREL BASINA ÖNEM VEREN BELEDİYE OLACAĞIZ

Belediyenin yerel basına önem vermesi gerekiyor. Bir şeylerden korkuyorsanız, ihaleleri doğru yapmıyorsanız yerel basını geri planda tutarsınız. Benim vaadim, yerel basına öncelik verilmesi ve belediye tarafından basın odası  tahsis edeceğim. Basın lokali için çalışmalar yapmak içinde söz verebilirim. Ataşehir basını çok güçlü, elimizden gelen ne varsa yapacağız. 

Av. Alev Sezen son olarak; "Bütün siyasi partilere randevu programlarımız çerçevesinde ziyaret edeceğiz." ifadelerini kullandıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Memleket Partisi Ataşehir Meclis Üyesi Listesi Belli OlduÖnceki Haber

Memleket Partisi Ataşehir Meclis Üyesi L...

Memleket Partisi Ataşehir Başkan Adayı Öztürk'ten İYİ Parti'ye ziyaretSonraki Haber

Memleket Partisi Ataşehir Başkan Adayı Ö...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar