İYİ Parti Ataşehir Başkan Adayı Ali Coşkun İçerenköylülere misafir oldu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İYİ Parti Ataşehir Başkan Adayı Ali Coşkun İçerenköylülere misafir oldu
İYİ Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı Ali Coşkun, yoğun seçim çalışmalarına kısa bir mola vererek eşi Ayla Çoşkun ve ilçe başkanları Bora Yörükoğlu ile çaylarını, İçerenköy Mahalle sakinleriyle paylaştılar.

Yerel Seçimlerde Ataşehir’deki seçim sonucu için şimdiden tahminler başladı. İlçe sakinlerinin bu dönem seçenekleri arasında öne çıkan İYİ Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı Ali Coşkun, yoğun seçim çalışmalarına kısa bir mola vererek eşi Ayla Çoşkun ve ilçe başkanları Bora Yörükoğlu ile çaylarını, İçerenköy Mahalle sakinleriyle paylaştılar.

“BU DÖNEM SİZİN DÖNEMİNİZ”

Mahalle sakinlerinin bahçesinde verilen çay molasında Başkan Coşkun’u gören çevredeki semt sakinleri de Ali Coşkun’a sorunlarını dile getirdiler. Kadınların yanı sıra Başkan Coşkun’a desteği olduğunu açıklayan genç Avukat Kurtuluş Tamay Karabacak da teşkilata üye olarak İYİ Parti ailesine katıldı. Başkan Coşkun tarafından üyeliğe alınan Kurtuluş Tamay Karabacak, “Başkanım umudumuz sizsiniz. Bu dönem sizin döneminiz. Ben ve benim gibi genç arkadaşlarım sizi yakından takip ediyoruz. Sizinle en kısa sürede bir araya gelmek istiyoruz. Nesiller için İYİ Parti diyoruz bu defa. Gençler için yapmayı planladığınız projeleriniz gerçekten umut verici.” şeklinde konuştu.

İYİ Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı ise genç avukata yakın gelecek planlarını beraber şekillendirmeyi teklif etti. Aynı zamanda Başkan Coşkun, seçildikten sonra gençlerle yapılacak programda Avukat Karabacak’tan destek isteyerek, 1Nisan sabahı belediye başkanlık katında içilecek kahveye kendisini davet etti.

“HALKIN İÇİNDE OLAN BAŞKANA OYUMUZ TAM”

İçerenköy Mahalle sakinlerinin diğer bir isteği de başkana ulaşmak oldu. “Halkın içinde olan başkana oyumuz tam” diyen vatandaşlara Ali Coşkun, “Daha önce de söylediğim sözü burada da yineliyorum. Eğer ben Ataşehir Belediye Başkanı olduktan sonra bana ulaşamazsanız gelip belediye başkanlık binasına camları kırıyorsunuz ve bana hesap soruyorsunuz. Verdiğim sözü bana tekrarlıyorsunuz.” dedi.

“AMACIMIZ DAHA FAZLA İNSAN GÜLÜMSETEBİLMEK, BİRİLERİNE İYİ GELEBİLMEK”

Keyifli geçen sohbetin arasında Ali Coşkun’a sokak hayvanlarına yönelik çalışmaları da soruldu. Başkan Coşkun barınak ve sokak hayvanları için özel parkların yapılacağı gibi, barınağın da iyileştirme çalışmalarının ilk altı ay içerisinde gerçekleşeceğini vurguladı. Yapılacak olan proje ve çalışmalar için ilçede bulunan hayvansever vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunarak hareket edeceğini açıklayan Ali Coşkun, “Ataşehir’i birlikte yöneteceğiz. Ben de eski bir İçerenköylüyüm. Gerek bu mahallemizin gerekse ilçenin diğer mahallelerinde yaşanan ve bir türlü çözülemeyen sorunlarını biliyorum. Amacım herkesin hayatına dokunabilmek. Bunun için yıllardır geliştirmiş olduğum hizmet kültürümü daha da ileriye taşıyarak Ataşehir’de herkesin yüzünün gülmesi için elimden ne gelirse ben ve ekip arkadaşlarım yapacak. Amacımız daha fazla insan gülümsetebilmek. Birilerine iyi gelebilmek.” şeklinde istişarede bulundu.

Başkan Coşkun, daha sonra Roman Federasyon Başkanı Barış Cahanker’in vefat eden amcasının cenazesine katılmak için mahallelilerle vedalaşarak Ferhatpaşa Mahallesi’ne geçti.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 1
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Çanakkale'de korkutan deprem! Çevre illerde de hissedildiÖnceki Haber

Çanakkale'de korkutan deprem! Çevre ille...

İçerenköy’ün imar planıyla ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldıSonraki Haber

İçerenköy’ün imar planıyla ilgili bilgil...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar