Berat Albayrak istifa etti mi?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Berat Albayrak istifa etti mi?
Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla istifa ettiğini belirtti. Bakanlıktan henüz bir açıklama yapılmadı. Ayrıca Berat Albayrak'ın twitter hesabınada ulaşılamıyor.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın Instagram hesabından yapılan açıklamada istifa ettiği duyuruldu.

Açıklamada, “Yaklaşık beş yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevime sağlık sorunlarım nedeniyle artık devam edememe kararı aldım. Bundan sonraki süreçte artık zamanımı uzun yıllardır zorunluluktan ötürü ihmal ettiğim ve bana desteğini hiçbir zaman esirgemeyen annem, babam, eşim ve çocuklarıma ayıracağım” ifadeleri kullanıldı.

İşte Bakan Albayrak'ın Instagram hesabından yapılan açıklama:

"Kamuoyunun dikkatine

Yaklaşık beş yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevime sağlık sorunları nedeniyle artık devam edememe kararı aldım. Bundan sonraki süreçte artık zamanımı uzun yıllardır zorunluluktan ötürü ihmal ettiğim ve bana desteğini hiçbir zaman esirgemeyen annem, babam, eşim ve çocuklarıma ayıracağım. Çok büyük hedefine çıktığınız bu yolculukta, gerçekleşecek olan bayrak değişimiyle yeni gelen arkadaşlarımız, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Büyük ve Güçlü Türkiye hedefine her zamankinden daha kararlı ve emin adımlarla devam edeceklerdir.

Enerjide olduğu gibi Ekonomide de ektiğimiz tohumlar çok da uzak olmayan bir gelecekte koca koca çınarlara dönüşecek ve ülkemizi tam bağımsızlık hedefine ulaştırdığına şahit olacağız inşallah. Bundan en ufak bir şüphem yoktur. Bu 5 yıllık süre zarfında benimle bu zor ama kutsal yükü yüklenen tüm yakın mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çokça hakkım geçmiştir, haklarını helal etsinler. At izinin it izine karıştığı, Hak ve batılı ayırt etmenin zorlaştığı böyle çetin bir zamanda bizlerin samimiyetine inanarak dua eden her bir vatandaşımızdan

Rabbim razı olsun.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'den haritalı uyarıÖnceki Haber

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yı...

Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal'dan ilk açıklamaSonraki Haber

Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal'dan il...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar