Ataşehirli Muhtarlar Manavgat'ın Yaralarını Yardımla Sarmaya Çalıştılar

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ataşehirli Muhtarlar Manavgat'ın Yaralarını Yardımla Sarmaya Çalıştılar
Ataşehir’de bulunan 17 Mahalle muhtarlığı Antalya’nın Manavgat İlçesindeki yangınlar sonrasında ortak sosyal sorumluluk projesine imza atarak yardım kampanyası başlatmıştı. 17 Mahalle muhtarlıkları ortak bir karar ile "Haydi Ataşehir, Yangını Birlikte Söndürelim" sloganıyla Antalya'nın Manavgat İlçesi’ndeki yangın mağduru ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılmak amacıyla yardım kampanyası düzenlendi.

Fotoğraf açıklaması yok.
Manavgat Belediyesi ile iletişime geçen Ataşehir Mahalle Muhtarları belediye tarafından tespit edilen ihtiyaç malzemelerini muhtarlıklarda yardım kampanyası kapsamında vatandaşların duyarlılığı ile topladı.
Bir ayakta ve açık hava görseli olabilir

Özellikle yardım kampanyası kapsamında; "Medikal, kişisel hijyen, temizlik, ev tekstili ve mutfak malzemeleri" muhtarlıklarda kabul edildi. 

Yardım malzemelerini toplayan Ataşehir Mahalle Muhtarları ortak açıklama yaparak; “Değerli Ataşehirli komşularımızın da bildiği üzere ülkemiz çok zor zamanlardan geçiyor. Bizler de Ataşehir Mahalle Muhtarları olarak bir araya gelerek bir dayanışma çalışması başlattık. Katkısı bulunan Ataşehir’li komşularımıza ve lojistik desteği veren Ataşehir belediyemize teşekkür ediyor,  bölge halkının acılarını paylaşıyor ve böylesi üzücü olayların bir daha yaşanmamasını diliyoruz.” ifadelerini kullandılar.

Bir açık hava görseli olabilir
Toplanan malzemeler Ataşehir Belediyesi’nce muhtarlıklardan araçlarla alınarak mahalle muhtarlarının katılımıyla Afet Koordinasyon Merkezi’nde Antalya’nın Manavgat İlçesine gönderilecek yardım tırına yüklendi.

Öğlen saatlerinde yola çıkan yardım tırı ertesi gün Manavgat Belediyesi’nin kurmuş olduğu afet koordinasyon merkezi deposuna ulaştı.
Bir Muhtar Hasan Özdemir dahil 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir
Yardım tırındaki malzemeler Ataşehir Muhtarlarını temsilen Yeni Çamlıca Mahallesi Muhtarı Hasan Özdemir ve Fetih Muhtarı Abdülkadir Şimşek’in gözetiminde belediye personelince belediye deposuna indirildi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ATAŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN SİNOP AYANCIK’A YARDIM ELİÖnceki Haber

ATAŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN SİNOP AYANCIK’A...

Kızılay Ataşehir, Kastamonu ve Sinop'a Tırla Yardım GönderdiSonraki Haber

Kızılay Ataşehir, Kastamonu ve Sinop'a T...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar