Ataşehir’de Bora Yörükoğlu Zaferi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ataşehir’de Bora Yörükoğlu Zaferi
İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı 3. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Mevcut İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu 253 oy alırken, rakibi Ali Haydar Akın 55 oyda kaldı.

İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı 3. Olağan Kongresi Novada AVM’de gerçekleşti. Mevcut Başkan Bora Yörükoğlu beyaz listeyle, rakibi Ali Haydar Akın mavi listeyle kongrede delegelerin oylarını almak için yarıştılar.

Kongreye, İlçe Başkanı ve adayı Bora Yörükoğlu, İlçe Başkan adayı Ali Haydar Akın, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, delegeler, basın mensupları, çok sayıda partili ve vatandaş katıldı. 

İki adayın yarıştığı İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı 3. Olağan Kongresi divan üyelerinin seçiminin ardından saydı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu yapmış olduğu konuşmasında; bugüne kadar partililerden aldığı güçle, partisinin ilkeleri doğrultusunda partisini yüceltmek için çalıştığını söyledi. 

"DÜRÜST BİR YÖNETİM ANLAYIŞI BENİMSEYECEĞİZ"

Yörükoğlu, yeni dönemde ise "Somut hedefler koyarak bunlara odaklanan, çözüm üreten, çalışkan, açık, şeffaf ve dürüst bir yönetim anlayışını benimseyerek, kapsayıcı pozitif siyaset yapacağız. Ayrıca yürüteceğimiz çalışmalarla kadınlarımız ve gençlerimizi daha aktif bir hale getireceğiz." dedi. 

Başkan Yörükoğlu, konuşmasına şöyle devam etti:
"Sivil toplum kuruluşlarıyla yakın ilişkiler kurmak, sosyal yardımların çoğaltılması, üye sayısının artırılması, üyelerle etkin iletişim kurulması hedeflerimiz arasında. Ataşehir için şimdi elele, hep birlikte yola çıkma zamanı. Bu güzel, dürüst, tertemiz insanların geleceğine sahip çıkma zamanıdır. Ataşehirimizi şimdi ortak hayallerimizin ötesine taşıma zamanıdır. Ataşehirimizi önümüzdeki yerel ve genel seçimlerde iyi bir şekilde temsil etmek hepimizin hedefidir."

"KAZANAN BAŞKAN, KAYBEDEN DAVA ARKADAŞIMIZ OLACAK"

Ali Haydar Akın da Ataşehir’e hizmet etmiş birisi olarak aday olduğunu söyledi. Seçimi kim kazanırsa kazansın, kazananın İYİ Parti olacağını vurgulayan Akın, "İnşallah Genel Başkanımız Başbakan olduğu zaman biz de Ataşehir‘de kuvvet merkezi olacağız. Ben seçimin bir düğün havasında geçmesini temenni ediyorum. Bizim tarafımızdan kimsenin sayın Bora beye herhangi bir saygısızlık yapmasını istemiyorum. Burada kazanan başkanımız, kaybeden de dava arkadaşımız olacak." diye konuştu. 

İki listenin yarıştığı 3. Olağan ilçe Kongresinde kazanan mevcut ilçe Başkanı Bora Yörükoğlu oldu. Yörükoğlu  253 oy alırken , 55 oy alan rakibi Ali Haydar Akın karşısında zafer kazanarak güven tazeledi.

İşte İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu'nun Yönetim Kurulu ve İl Delege Adayı listesi:

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ali Babacan, Kadına Şiddete karşı Kadıköy'de yürüdüÖnceki Haber

Ali Babacan, Kadına Şiddete karşı Kadıkö...

İstanbul'a kar geliyor!Sonraki Haber

İstanbul'a kar geliyor!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar