Ataşehir Koronavirüsle Mücadelede İlk 10'da

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ataşehir Koronavirüsle Mücadelede İlk 10'da
SONAR Araştırma Şirketi tarafından Belediye Başkanlarının Proje, Hizmet ve Koronavirüs ile Mücadeleleri Halka Soruldu! Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ilk 10'da yer aldı.

SONAR Araştırma Şirketi, 1 Şubat-15 Nisan tarihleri arasında, Türkiye İstatistik Kurumu verilerine dayanarak 20 büyükşehirde belediye başkanları hakkında anket yaptı. Sonar Araştırma Şirketi, belediye başkanları hakkındaki araştırma sonuçlarını yayınladı.

Yüz yüze ve telefon yoluyla yapılan anketlerde büyükşehir belediye başkanlarının genel başarı oranları ve korona dönemi performansları araştırıldı. Araştırmada ayrıca İstanbul, Ankara ve İzmir'deki ilçe belediyelerinin de genel başarı oranları ve korona dönemi performanslarının sonuçları yer aldı.

İSTANBUL İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARININ HİZMET PERFORMANSLARI ANKETLE SORULDU

İstanbul ilçe belediye başkanlarının genel hizmet ve projelerinin başarı sıralamasında ilk sırayı yüzde 67,2 ile Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel aldı. Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun yüzde 66,4 ile 2. sırada yer aldığı sonuçlarda, 3. sıranın sahibi ise yüzde 65,1 ile Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen oldu.

Genel hizmet ve projelerin başarı değerlendirmesinde İstanbul'daki 39 ile arasında ilk 10 ilçe ise sırasıyla Kartal, Esenler, Üsküdar, Pendik, Küçükçekmece, Çekmeköy, Esenyurt, Kağıthane, Beşiktaş ve Ataşehir oldu.

ATAŞEHİR KORONAVİRÜS İLE MÜCADELE'DE İLK 10'DA

İlçe belediye başkanlarının korona ile mücadele dönemindeki başarı sıralamasında ise ilk sıra yüzde 69,4 Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin'e gitti. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt'un yüzde 67,9 ile 2. sırada yer aldığı değerlendirmede, 3. sıranın sahibi ise yüzde 67,6 ile Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin oldu.

Korona ile mücadeledeki başarıda ilk 10'a giren İstanbul ilçeleri ise şu şekilde oldu: Kağıthane, Esenyurt, Pendik, Üsküdar, Esenler, Kartal, Çekmeköy, Küçükçekmece, Beşiktaş, Ataşehir.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ataşehirli çocuklardan 'Çöpler Çiçek Olsun' kampanyasıÖnceki Haber

Ataşehirli çocuklardan 'Çöpler Çiçek Ols...

İçişleri Bakanlığı'ndan yeni koronavirüs genelgesiSonraki Haber

İçişleri Bakanlığı'ndan yeni koronavirüs...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar