ASİDAD Dayanışma Kahvaltısı Düzenledi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ASİDAD Dayanışma Kahvaltısı Düzenledi
Ataşehir Sivas Kültür Dayanışma ve Eğitim Derneği (ASİDAD) dayanışma kahvaltısı düzenledi.

Ataşehir Sivas Kültür Dayanışma ve Eğitim Derneği (ASİDAD) uzun bir aradan sonra Yeşil Teras Kafe’de Dayanışma Kahvaltısı düzenledi.

ASİDAD Dayanışma Kahvaltısına; Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Semih Kayhan, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın ve İlçe Yöneticileri, CHP Maltepe İlçe Başkanı Ali Cengiz Erol, DEVA Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Barış Yılmazkaya ve İlçe Yöneticileri, Saadet Paritsi Ataşehir İlçe Başkanı Metin Bayraktar ve İlçe Yöneticileri, İYİ Parti Ataşehir İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Sol Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mehmet Demir, Memleket Partisi Ataşehir İlçe Yönetimi, CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Doğan Çakmak, Ataşehir Belediye Başkan Danışmanı Hakkı Altınkaynak'ın yanısıra Ataşehir'deki sivil toplum kuruluşları başkanları ve temsilcileri, mahalle muhtarlarının yanısıra ASİDAD Yönetim Kurulu üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Ataşehir Sivas Kültür Dayanışma ve Eğitim Derneği (ASİDAD) Başkanı Sevgi Uluğ ve yönetim kurulu üyeleri dayanışma kahvaltısına katılım sağlayan davetlilerle yakından ilgilendi.

 

Ataşehir Sivas Kültür Dayanışma ve Eğitim Derneği (ASİDAD) Başkanı Sevgi Uluğ, "2016 yılında kurmuş olduğumuz derneğimiz bugüne kadar birçok sosyal, kültürel faaliyetler yaptı. Pandemi sürecinde sosyal ve kültürel faaliyetlerimizi askıya almıştık. Uzun bir aradan sonrada yeniden biraraya geldiğimiz içinde mutluyuz.  Aşık Veysel'in dediği gibi "Dava İnsanlık Davası" hep birlikte insanca yaşamak ve yaşatmak için el ele, gönül gönüle birlikte daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Birlikten kuvvet doğar. Hep birlikte daha iyi şeyler yapmak için çalışacağız.  Önümüzde bir seçim var, bu seçimde çok büyük umutlarımız var. Katılımlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum." dedi.

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ataşehir Belediyesi'nden operasyonla gözaltına alınanlar serbest bırakıldıÖnceki Haber

Ataşehir Belediyesi'nden operasyonla göz...

ATADER, Hamsi Festivalini Ertelendiğini DuyurduSonraki Haber

ATADER, Hamsi Festivalini Ertelendiğini...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar