AK Partiden aday adayı

04 Ara 2013 Çar 8:37
Bu haber 217 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

AK Parti belediye başkan aday adayı

 

Ataşehir AK Partiden meclis üyesi olan Erol İbrahimağaoğlu 2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için aynı partiden Ataşehir belediye başkan aday adaylığı için başvuruda bulundu.

 

 

ÖZGEÇMİŞ

1966 yılında Trabzon’un Of ilçesinde doğdu.Ailesinin işleri nedeniyle İstanbul ‘a yerleştiğinden dolayı eğitim hayatı İstanbul da başladı.İlkokulu üçe kadar Tophane Firuzağa İlkokulu, üçüncü sınıftan sonra Kuyubaşı Melahat Şefizade İlkokulunda tamamladı.Daha sonra 1984 yılında Fenerbahçe Lisesinden mezun oldu.
1985 yılında İ.T.Ü Sakarya Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümünü kazandıktan sonra 1990 yılında mezun oldu.
Mezun olduktan sonra kısa bir süre aile şirketi olan Ağaoğlu İnşaat ta proje yöneticisi olarak çalıştı.1991 de lisan öğrenmek için İngiltere’nin Cambridge şehrine gitti.daha sonra 1992 yılında Türkiye’ye döndükten sonra vatani görevini İzmirin Narlıdere ilçesinde Bilgisayar operatörü ve Tercüman olarak tamamladı.Askerligi bitirdikten sonra sırasıyla çeşitli inşaat firmalarında üst düzey yönetici olarak çalıştı.
1998 yılında kendi firmasını kurup inşaat sektöründe yapsat ve taahhüt işlerinde hizmet vermeye devam etmektedir.
2002 Adalet ve Kalkınma Partisi Kadıköy kurucu yönetim kurulu üyeliği, yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcıliği ve 2004 yerel seçimlerinde Kadıköy Belediye Meclis üyesi olarak görev aldı.
Sakarya Mühendisler Gurubu kurucu yönetim kurulu üyesi.
Ataşehir ilçesi kurucusu,2009 seçimlerinde Ataşehir Kurucu Belediye Meclis üyeliği ,İmar komisyon üyesi olarak görev aldı.
İş dünyasının zirve örgütlerinden TİAB üyesi
Ataşehir Kızılay Derneği kurucu Başkanı
Ataşehir Trabzonlular Derneği kurucu Mütevelli heyeti üyesi
Trabzonspor Yönetim kurulu üyesi devam etmektedir.
Mavera Sağlık ve Eğitim Vakfı kurucu mütevelli Heyeti üyesi
Evli ve 3 çocuk babası olup,iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

 

Benzer Haberler

İçerenköy mahalle sakinlerinin, 2007 yılında açtığı davaya yedi yıl sonra cevap geldi. İçerenköy’de ikamet eden 95 vatandaş, mülkiyeti kendilerine ait olan arsaların yeşil alan ve sosyal donatı alanı olarak gösterilmesi nedeniyle 2007 yılında dava açtı. O davaya, yedi yıl sonra mahkemeden karar geldi. İçerenköy mahalle sakinleri, bugün öğle saatlerinde Akdağ Kıraathanesi’nde bir araya gelerek dava […]

Yorum 
0

Şef Hulusi Yücebıyık ve Arzu Yücebıyık yönetiminde 2013 yılında seçmeler yapılarak kurulan koro, Ataşehirli Sanat Müziği severlerle buluşuyor. Çalışmalarını Ataşehir Belediyesi Cemal Süreyya Etkinlik Salonu’nda sürdüren ve kısa sürede çok yol kat eden topluluk, 24 parçadan oluşan repertuarıyla 19 Nisan Cumartesi günü saat 20.00’da Zübeyde Hanım Öğretmenevi Konferans Salonu’nda düzenlenecek bir konserle dinleyicilerle buluşuyor. Tarih:19 […]

Yorum 
0

Takva Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Remzi Yıldırım’ın Evren Sitesi’nde yer alan yeşil alan arazisine camii yaptırmak istemi ile Büyükşehir Belediyesi’ne başvurması ve bunun için alana gelerek çalışmalara başlaması üzerine Site Sakinleri tepki göstermişti. Site yönetiminin 1/5000′lik planlarının iptali için dava açması üzerine, mahkeme tarafından görevlendirilen Çevre ve Şehir Plancısı bilirkişiler siteye gelerek alan […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

POPÜLER HABERLER

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Belediyede Şok operasyon

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Başkan Yardımcıları […]